Listopad 2013

Proč nejsem aktivní?

24. listopadu 2013 v 16:07 | Teddy |  Novinky
Ahoj. Asi si většina z vás všimla, že tady nejsem zrovna moc aktivní. Bohužel mi nejede CD mechanika tím pádem ani sims. A to jsem si zrovna koupila SŽ. :( :/ Příští týden to vezmeme opravit a já vůbec nevím jak dlouho to bude trvat a jak dlouho budu bez mého PC. Budu u sebe mít jenom tablet a taťkův notebook na který stejně nesmím. Takže blog musím pozastavit. Hned jak budu moc zveřejním soutěž a nějaké fotečky ze Studentského života. :3 Budu ráda když mě v době pozastavení budete navštěvovat na deníčkovském blogu. :) :D Takže zatím? :D

Nefoť! :D

Sally - bazén a zombifikace!!

19. listopadu 2013 v 21:21 | Teddy |  Moje rodinky

Ahoj. :D Sally je zase v akci tak se dívejte! :D


Sally - festival a nová zvířátka

13. listopadu 2013 v 14:35 | Teddy |  Moje rodinky

Ahoj, jak se máte? :D ( Nemusíte odpovídat. ) Tohle je jedna z mála věcí, které mě tady na tomhle blogu vážně baví! :3 Sally je strašně super. :D No a ještě mě samozřejmě baví komiks. :*

Foto na téma - dvojčata

10. listopadu 2013 v 9:44 | Teddy |  Fotogalerie a videa

Ahojky. :D Tyhle fotky jsem našla někde v galerii a říkala jsem si, že bych je sem mohla dát... Fotky nejsou ( jako vždy. :D ) upravené. Siminka s dlouhýma vlasama je stáhlá a simka s drdolem je úplně stejná, ale má změněné vlasy a oblečení! :D


Equine Academy - 6. díl

6. listopadu 2013 v 17:48 | Teddy |  Komiksy

Ahoj, je tady další díl. :) Jinak do soutěže o nej. sims fotku už můžete začít posílat. :) Minnie a Katee ( porota ) už asi brzy pošlu první várku fotek tak buďte ve střehu. :D

Soutěž o nejlepší fotku - Přihlášení

3. listopadu 2013 v 8:51 | Teddy |  Soutež o nejlepší sims fotku
Ahoj. :) ;D Rozhodla jsem se udělat nějakou menší a zároveň větší soutěž. :D Není na tom nic těžkého. :) Prostě jenom pošlete nějakou pěknou fotku z TS. Tady je jak soutěž bude probíhat, jak se můžete přihlásit atd. :)

Jak bude soutěž probíhat

Soutěž bude mít dvě kola. Můžete soutěžit buď pořád se stejnou fotkou nebo pokaždé s jinou. Body se vám nakonci sečtou. Budou tři porotci. Já a ještě další dva.Porota bude mít za úkol ohodnotit vaše fotky. Já můžu dát maximálně čtyři body a další dva porotci maximálně tři body. Kdo by chtěl být porotcem může napsat do komentářů. :) Beru první dva. ;) V každém kole ohodnotí porota fotku ( každá fotka se hodnotí zvlášť. ) Ostatní můžou hlasovat v anketě. Na vypracování fotky nebo zaslání jakékoliv jiné staré fotky kterou už jste třeba někdy zveřejnili na blog budete mít max. deset dní. :)

Porota

Jak jsem psala - porotci se můžou přihlásit do komentářů. Stačí napsat přezdívku a email + kdo má tak i blog. Soutěžní fotky vám pošlu dřív a vy budete mít týden na to abyste je ohodnotili a dopsali k nim počet bodů atd. :) Porota je vybraná!

Pravidla pro soutěžící

- Nesmí se shánět hlasy
- Fotky musí být tvoje
- Fotky pošleš vždycky do zadaného termínu jinak vypadáváš. :/


Co můžete vyhrát

Každý kdo se soutěže zúčastní dostane diplom. I porota. :D A nejlepší tři navíc ještě dva týdny reklamu v horním volitelném boxu.


Přihlášení ( napište do komentářů )

- Přezdívka
- Blog ( jestli máš )
- email


To je vše. :) Myslím si, že je to jednoduché. :) Fotky mi posílejte na email - S.Samalova@email.cz :)Nestíhám...

1. listopadu 2013 v 7:52 | Teddy |  Novinky
Ahoj. Chtěla bych vám říct, že v poslední době vůbec nestíhám. Neobíhám a i když se to nezdá, tak jsem nenapsala článek už nejmíň dva týdny. Všechny články jsem napsala někdy dřív, když jsem měla čas a blogovací náladu a potom je jenom přednastavila. Teď už mi jich, ale bohužel moc nezbývá. Vlastně žádný. Školy je teď strašně moc a navíc máme doma půjčeného na čtrnáct dní pejska. :* Vážně se moc, moc omlouvám... :(( O víkendu mám celkem čas tak něco napíšu. ;)
Navíc mě teď všichni nominujete do Liebster blog award. Už jsem to jednou vyplňovala na mém deníčkovském blogu cookie-write.blog.cz. Nejspíš udělám ještě jeden článek kde jenom napíšu odpovědi na vaše otázky. Ale jak říkám - nemám teď čas a tak vůbec nevím kdy se k tomu dostanu. :/( Děkuju za diplom. :3 Včera byl Halloween tak aspoň tady je něco k tomu tématu. :D )